Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Ev ve iş yerlerinizde kullandığınız koltuklarınızı derinlemesine temizliyoruz. Koltuklarınız için kullandığımız özel makine ve kimyasallar sayesinde hem koltuklarınıza zarar vermiyoruz hem de koltuklarınızı en iyi şekilde temizliyoruz. Alanında uzman ekibimiz sayesinde tüm çalışmalarımızı kalite standartları içerisinde tamamlıyoruz.

Ev ve iş yerlerinizdeki tesisatınızın tamirini, bakımını ve onarımını yapıyoruz. Kullandığımız yüksek kaliteye sahip malzemelerimiz sayesinde sizlere kusursuz hizmetin garantisini veriyoruz. Tam donanımlı firmamızda yeterli görevli sayısına sahip olduğumuz için aynı süre içerisinde farklı müşterilerimize hizmet verebiliyoruz.

Kış aylarında ısınma problemi yaşamak istemiyorsanız kullandığınız peteklerin bakım ve temizliğini düzenli olarak yaptırmalısınız. Petek bakımını ve temizliğini yaptırmadığınız sürece hem ısınma problemi yaşarsınız hem de maddi anlamda zarara uğrarsınız. Soğuk kış günlerinde herhangi bir ısınma problemiyle karşılaşmak istemiyorsanız firmamız Makyaj Petek Temizleme ve Koltuk Yıkama ailesinden yardım alabilirsiniz. 


Yozgat Web Tasarım