blog

Kurtuluş Mahallesi Koltuk Yıkama

Kurtuluş Mahallesi Koltuk Yıkama konusunda sektörde lider konumda olan firmamız uzun yılların verdiği birikim ile sizin hizmetinizdedir. Koltuk yıkama ciddi bir uzmanlık gerektirir. Bizler profesyonel kadrosu ve kaliteli koltuk yıkama ürünleri kullanan bir koltuk yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Koltuk temizliği herkesin becerebileceği bir iş değildir. Uzun yıllardır kaliteden ödün vermeden bu sektörde bulunmaktayız.

Koltuk yıkama kapsamında verilen hizmetler arasında koltuk yıkama, çekyat yıkama, berjer yıkama, puf yıkama, koltuk grubu yıkama, köşe yıkama gibi birçok hizmeti sunmaktayız. Mobilyalarınızı temizlerken kanepenize zarar vermeyecek deterjan ve ekipmanlar kullanmaya özen gösteriyoruz. Koltuklarınıza zarar vermeyecek özel tasarımlı koltuk temizleme fırçaları ve deterjanların kullanılması önemlidir. Bu alanda uzun yıllara dayanan tecrübemizle hizmet vermekteyiz.

Uzman ekibimiz mevcut koltuklarınıza göre çalışır. Çalışanlarımız, profesyonel, eğitimli son derece nitelikli kişilerden oluşmaktadır. Sorularınız gerekli cevabı almak için yeterli deneyime sahiptirler. İlk olarak, koltuklar incelenir ve lekeler tespit edilir. Leke uygulaması için koltukların kumaş durumuna göre organik kimyasallar hazırlanır. Koltuklar Profesyonel makinelerimizle ıslanır, leke çıkarıcı hassas noktaya uygulanır ve 5 dakikalık bekleme süresi sağlanır ve koltuk yüzeylerinde mevcut kir ve lekeler tarafından yumuşatılır. Koltuklarımız fırçalama ihtiyacı duyulursa fırçalanır. Koltukta hassasiyet gerektiren bir durum varsa, sadece buharın yıkanması tercih edilir. Ve en son vakumlama ve durulama işlemleri yapılır.Kurtuluş Mahallesi Koltuk Yıkama firması olan Afyon Koltuk Yıkama her türlü yıkama ve temizlik işlemlerinizde yanınızdadır.